Chem CareerHub


Vitajte v Chem CareerHub! Naša udalosť spája študentov s pracovníkmi z spoločností v chemickej oblasti. Firma zabezpečuje raňajky, čo vytvára priateľskú atmosféru ideálnu na diskusie a prednášky. Počas raňajok budú študenti počúvať inšpiratívne prednášky a prezentácie od skúsených pracovníkov. Majú možnosť klásť otázky a získavať cenné poznatky. Atmosféra bude rodinná a pohostinná. S kapacitou pre približne 70 ľudí a časom od rána do dopoludnia, Chem CareerHub je ideálnym miestom na vzdelávanie a networking v chemickej oblasti.

Raňajky

Raňajky nie sú len o jedle, sú to aj skvelý marketingový ťah! Svojím podniknutím vytvárate príležitosť a budujete si dôveru.

Rodinná atmosféra

U nás sa cítime ako rodina. Malý kruh študentov a pohostinná atmosféra vytvárajú ideálne prostredie pre diskusie

Networking


Networking nie je len o zoznamovaní sa, ale aj o budovaní vzťahov. Naše raňajky sú ideálnym miestom na vytvorenie spojení a posilnenie obchodných väzieb.

Máte záujem o
Chem CareerHub?

V prípade záujmu nám napíšte mail

Výhody pre spoločnosti

  1. Brand awareness - Takáto udalosť pomáha zviditeľniť vašu spoločnosť v očiach študentov a potenciálnych zamestnancov. Poskytnutím raňajok a interaktívnou diskusiou môžete zvýšiť povedomie o vašej značke a prilákať pozornosť nových talentovaných jednotlivcov.
  2. Networking - Umožňuje vašim zamestnancom nadviazať kontakty so študentmi a budúcimi profesionálmi v oblasti chémie. Tieto vzťahy môžu v budúcnosti viesť k potenciálnym pracovným príležitostiam alebo spolupráci.
  3. Recruitment - Poskytuje vám príležitosť prezentovať svoju spoločnosť ako atraktívne pracovné miesto a osloviť potenciálnych kandidátov. Diskusie a prezentácie môžu prilákať talentovaných študentov, ktorí by mohli byť vhodní pre vaše pracovné pozície.
  4. Edukácia a odborná podpora - Umožňuje vám zdieľať odborné znalosti a skúsenosti so študentmi. To nielenže posilňuje vašu pozíciu ako lídra v odvetví, ale aj prispieva k rozvoju chemickej komunity a budovaniu reputácie vašej spoločnosti ako znalostného lídra.
  5. Kultivácia potenciálnych zamestnancov - Udalosť môže byť skvelou príležitosťou na identifikáciu talentovaných študentov a kultiváciu ich záujmu o vašu spoločnosť ako budúceho zamestnávateľa. To môže viesť k dlhodobému náboru a udržateľnému rastu vášho tímu.
  6. Podpora spoločenskej zodpovednosti - Zapojenie sa do vzdelávacích aktivít a podpora budúcich profesionálov v oblasti chémie môže posilniť vašu spoločenskú zodpovednosť a povzbudiť pozitívnu reakciu zo strany verejnosti a zamestnancov.

 V prípade záujmu alebo otázok ohľadom eventu, prosím kontaktujte hlavného organizátora na email alebo telefón 

Adresa 
CHEM - Spolok študentov FCHPT STU
Radlinského 2101/9
812 37 Bratislava                   
Staré Mesto


Email
chemday@chemfchpt.sk
chem.fchpt@gmail.comZaujímavé linky
FCHPT STU
CHEM 


Website Building Software